LogiMAT 2024

RAMPLO_LogiMAT2024

Unul dintre cele mai așteptate evenimente din domeniul logisticii de producție și depozitare din Europa, LogiMAT 2024, unde a fost prezentat brandul nostru RAMPLO, s-a încheiat cu succes.

În perioada 19-21 martie, sute de companii de talie mondială s-au reunit la Stuttgart pentru a-și prezenta cele mai recente evoluții în domeniul intralogisticii.

Suntem încântați să anunțăm că am fost onorați să ne numărăm printre participanții la acest eveniment important, unde am prezentat și echipamentele noastre marca RAMPLO. O astfel de participare ne-a oferit ocazia nu numai de a consolida parteneriatele existente, ci și de a stabili noi contacte.

Cele 3 zile de expoziție au fost pline de emoții diverse și de noi cunoștințe. Am primit un interes semnificativ din partea a sute de potențiali parteneri și un număr mare de cereri de cooperare, chiar și din partea celor care nu aveau nicio experiență anterioară cu astfel de echipamente.

LogiMAT a devenit o adevărată platformă de parteneriat și de întâlniri. Dorim să le mulțumim dealerilor noștri care au vizitat expoziția:

- ZEISS FORKLIFTCENTER, Austria,
- KAMMARTON BULGARIA LTD, Bulgaria,
- GEKKON INTERNATIONAL S.R.O., Czech Republic,
- MH DIREKT GMBH & CO.KG, Germany,
- SCHWEIGHARDT HIDROTARG MÉRNÖKI TANÁCSADÓ KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ.KFT., Hungary,
- LAUNE HUNGARY KFT, Hungary,
- CALIFANO CARRELLI S.P.A., Italy,
- UAB "BLSVINEDA", Lithuania.

Din ce în ce mai multe companii din întreaga lume sunt convinse de calitatea înaltă și fiabilitatea echipamentelor noastre. Iar LogiMAT2024 a confirmat acest lucru. Un astfel de interes pentru oportunitatea de a reprezenta marca RAMPLO nu a fost o surpriză pentru noi. La urma urmei, de mai bine de 15 ani, am dovedit că ne păstrăm poziția de lider în rândul producătorilor europeni de rampe de încărcare. În plus, suntem întotdeauna deschiși la cooperare și la noi provocări.

Încă o dată, dorim să le mulțumim tuturor celor care ne-au susținut vizitându-ne standul. Vă așteptăm cu drag să ne revedem la LogiMAT2025!

Dați întrebare